Auto

3 499 EUR

Shitet nga: Jam gjithkund 16 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Mercedez benz
Cdi 220
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike
Edhe nga ana estetike
Cmimi i diskutushem
Jam gjithkund
0697466654
Leaflet
Në fillim