MERCEDES BENZ AVANGARDE 220 CDI

4 399 EUR

Shitet nga: Klodi Sot 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
MERCEDES-BENZ C KLASS
🔹️VITI 2006
🔹️MOTOR 220 CDI EVO
🔹️VERSION AVANGARDE
🔹️CAMBIO MANUALE 6+1 MARSHE
🔹️KLIMA FUNKSIONAL
🔹️BAXHO SENDILE ME NGROHJE
🔹️2 CELSA + MBYLLJE QENDRORE
🔹️SENSOR SHIU
🔹️PILOT AUTOMATIK ETJ
🔹️MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA
🔹️MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE MOTORRIKE MAKINA ESHTE ME ME LIBER SHERBIMESH DHE ME KILOMETRA ORIGJINALE KU MUND TI VERIFIKOJME NE MERCEDEZ-BENZ
Leaflet
Në fillim