Benz me 120.000 km

6 700 EUR

Shitet nga: Xxx 05 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet benz i ardhur nga italia i mbajtur ne menyr perfekte me vetem 120.000 km me targa dhe dokumenta shqiptare . Shitet per arsye mosperdorimi .
Leaflet
Në fillim