Okazionnn!!! Mercedes Benz c220

4 100 EUR

Shitet nga: Benz 21 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet Mercedes Benz c220 i sapo ardhur nga gjermania , me dogan!
Dritat bikseno , sendilje me ngrohje , senson parkimi para dhe mbrapa , sensor shiu , drita mbas ktheses , sendilje lekure , makina full
Sport edition
Leaflet
Në fillim