3,100 euro

3 100 EUR

Shitet nga: Kastriot Henri Balla 26 Sht 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet makina ne gjendje te shkelqyer pune me letra dhe siguracion te paguar deri ne gusht 2021 ,shitet per arsye emigracioni
Kastriot Henri Balla
0683315133
Leaflet
Në fillim