Mercedes Benz E 270 -02 SUPER GJENDJE!!!!!!!!!!!!!

0 LEK

Shitet nga: Roven 12 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet Mercedes Benz vitit 2001 me te gjitha sherbimet e kryera tani afer. Goma te reja . Vaj , filtra te sapondrruara. Shume i paster dhe i bukur si jashte edhe brenda. Asnje gervishtje. FULL FULL..
Per me shume kontakt:0666680434
Leaflet
Në fillim