Okazion

2 550 EUR

Shitet nga: Led 08 Pri 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shes makinen per arsye mos perdorimi.makina esht ne gjendje te mir fizike dhe motorrike cmimi i diskutushem 2.5 euro. Letrat ika per nja vit makina esht ne super gjendje e gatdhme per cfar do lloj prove
Leaflet
Në fillim