Mercedes benz E220 CDI

2 200 EUR

Shitet nga: arber 27 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet Makine Veture Mercedes Benz E220 CDI 4 fenersh, me nafte, viti prodhimi viti 2000, 4+1 vende, ngjyra gri metalizato, ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera, me kolaudim e me taksa dhe siguracion te paguar deri ne Maj te vitit 2020. Me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi. Çmimi 2.200 euro
Leaflet
Në fillim