Mercedes 220 dizel

4 300 EUR

Shitet nga: Fier 08 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet mercedes benz
kompjuter bordi
xhama elektrike
baxha xhami
sallon rrob e sedile elektrike
sensor parkimi
e sensor shiu
disqe alumini dhe goma te reja 100%
vaj e filtra te nderruar
e mbajtur nga nje person ne shqiperi me dokumenta deri ne dhjetor 2018
makina esht ne gjendje super dhe e gatshme per cdo prove
Cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim