Shitet

3 500 EUR

Shitet nga: Loli 25 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet mercedez benz c class 220 automatik, viti 2001 me look 2005. Sensore parkimi, navigator, sedilje me ngrohje, pasqyra dhe xhama elektrike. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim