shitet

3 100 EUR

Shitet nga: ??? 01 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet 220 cdi ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me goma te reja sherbime te bera ne koh cmimi i disk
Leaflet
Në fillim