Shes

4 000 EUR

Shitet nga: Arjan 31 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shes meredez benz avangart viti 2001 ne gjendje shum tw mir motorrike dhe gjenerike me letra te paguara deri ne 1 qeshor 2017 cel 0696100132
Leaflet
Në fillim