Makina esht ne gjendje shum te mir

4 700 EUR

Shitet nga: Glei 03 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet Mercedes Benz E 220 i viti 2003 Makina esht me dogane te paguar e sa po ardhur nga jashte Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike kamio Automatike.
Cmimi: 4700€
Tel: 0672391571
Leaflet
Në fillim