Mercedes 220 cdi 203 elegance

6 500 EUR

Shitet nga: Lirim 08 Qer 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Gjendja perfekte full options sensor parkimi para mbrapa tapiceri lekure navigator origjinal timon druri sendile me ngrohje dhe memorie drita kseno dokumenta te paguara prill 2018
Leaflet
Në fillim