shitet benz c clas 200 automat benzin+gaz 2001

3 600 EUR

Shitet nga: doris 07 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
makina eshte shume ne gjende te mir motorrike dhe gjenerike letra te prera per nje vit kamjo automatike benzin gaz
Leaflet
Në fillim