shitet

2 000 EUR

Shitet nga: mercedes 23 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
per arsye mos perdorimi 2000 euro i diskutushem me letra deri ne dhjetor 2016 dhe me ndrrim +- diferencen +77086768798 wats up
Leaflet
Në fillim