Mercedes Benz 200 Nafte

1 200 EUR

Shitet nga: Mondi 29 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Makina eshte shume e mbajtur ... sallon i zi ,sendilje meshini , me llaska , me muzike , vaj filtra te ndrruara , me targa te reja dhe karta te githa te paguara deri ne tetor
Leaflet
Në fillim