Mercedes benz

0 LEK

Shitet nga: Eltoni 07 Korr 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Mercedes benz Viti 1994 modeli w202 makina eshte shume ne gjendje te mire per vitin e prodhimit qe ka e paster nga brenda dhe jashte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike e gatshme per CDO lloj prove cmimi 2 milion I padiskutushem!!
Leaflet
Në fillim