Mercedes-benz C200 nafte manual cmim diskutushem

7 700 EUR

Shitet nga: Leonora 07 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
SHITET Mercedes-benz c200 (nafte) manual avantgarde
●Makina shitet vetem per arsye emigrimi●
Makina e sapo ardhur nga gjermania
Sapo eshte zhdoganuar
Me targa dhe letra shqiptare te bera me
dt.23.01.2020
Letrat mbarojn per 1vit
■Makina nuk eshte punuar asnje dit ne shqiperi■
Viti makines 2008
Manual(6 marshe)
230mij km me liber servisi origjinal
Ngjyra gri e hirit
Sendilet jane gjysem lekur e zeze gjysem rrob gri
Makina ka:
Autopilot
Klima dixhitale
Bluetooth aux timon me butona e opsione te tjera
Goma pirreli
Ekonomike ne llojin e vet
MAKINA ESHTE E NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE:XHENERIKE DHE ESTETIKE
MAKINA ESHTE SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
(E gatshme per cdo kontroll nga ana juaj)
●Makina shitet vetem per arsye emigrimi●
Vendi:/ DURRES
Nr tel(0693230888) vetem telefonata serioze
Cmim 7700€uro i diskutushem
Leonora
0693230888
Leaflet
Në fillim