Mercedes-benz c200 cdi (nafte) manual

7 700 EUR

Shitet nga: Leonora 27 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
SHES Mercedes-benz c200 (nafte) manual avantgard
■●Makina shitet per arsye emigrimi●■
I sapo ardhur nga gjermania e zhdoganuar
Me letra dhe targa shqiptare te bera me dt:23.01.2020
Me letra te paguara 1 vit
Makina nuk eshte punuar asnje dit ne shqiperi
230mij km me liber servisi origjinale
Viti i makines eshte 2008
Manual (6 marshe)
Autopilot
Sedile gjysem lekur te zeze dhe gjysem rrobe gri
Klima dixhitale
Aux bluetooth timon me butona e shum opsione te tjera
Gomat Pirreli
Makine shum ekonomike ne llojin e saj
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE;XHENERIKE&ESTETIKE!
SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE!
E gatshme per cdo prove nga ana juaj!!
■●Makina shitet vetem per arsye emigrimi●■
{Vetem telefonata serioze}
7700€uro//CMIM I DISKUTUSHEM

Leonora
0693230888
Leaflet
Në fillim