U shit flm merrjep

180 000 LEK

Shitet nga: Franc 07 Pri 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Shitet 190D viti prodhimi 91 gjendje te shkelqyer estetike.nga ana xhenerike dhe motorrike e perkryer me letra te paguar.cmimi diskutueshem.
Franc
Leaflet
Në fillim