Mercedes England

5 000 EUR

Shitet nga: Mercedes Benz 23 Mar 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Shes Mercedes Benz i prodhuar ne Angli 🇬🇧dhe i sapo ardhur ne Shqiperi me dogane.
Ka motorr 3.6 benzin turbo 4x4 me centraline ne cdo piston. Teper i shpejte ne gjendje te perkryer shume i vecant disqe 18
Impiant sound dhe exhausts. Makina ndodhet ne kamez.
ÇMIMI I PADISKUTUESHEM !!
Mercedes Benz
067 22 22 682
Leaflet
Në fillim