Mercedes benz 190d sportline

2 300 EUR

Shitet nga: Gent 30 Korr 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Shes 190 nafte , shum i paster , modeli sportline , xhama elektrik, baxho , me letra dhe sherbimet e bera whatsapp - tel:0692675007
Leaflet
Në fillim