bez mercedes

1 000 LEK

Shitet nga: benz 26 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
mercedez benz me letra me 4marsha cmimi 1000 lek ...... .......kemi dhe nji zitor kubot 4x4 kubot plug freze .....kemi dhe dy lop rrace.
Leaflet
Në fillim