Mercedes Benz 190

50 000 LEK

Shitet nga: NJiku 28 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike.Sapo i jane nderruar vaji dhe filtrat.Baxho xhami. sendilje meshini kasetofoni CD.goma 80 %.
E pajisur me grabelino celiku .Shitet per arsye emigrimi.Makina nuk ka dokumenta.
Cmimi i pa diskutueshem.
Leaflet
Në fillim