Mercedes Benz 190 1.9 nafte

2 000 000 LEK

Shitet nga: Erkan 28 Maj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Shitet benz viti -91 ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike letrat tepaguara djer ne tetor 2017 cmimi 2000 000miljon lek
Leaflet
Në fillim