Mercedes-benz 190

850 EUR

Shitet nga: Arnoldd 25 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Mercedes benz 190 ne gjendje shum te mire motorrike dhe jasht , pa dokumenta fare as si behen. E ardhur nga italia . 0683381316 what'ssap . 850€
Arnoldd
0683381316
Leaflet
Në fillim