MAZDA RX8

0 EUR

Shitet nga: RX8 29 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Shitet mazda RX8 fuull opsion ne gjendje te shklqyer nga ana motorike dhe xhenerike,motorr 1.3 benzin,me te gjitha sherbimet e bera,me kilometrat e veta.vetura disponon dokumenta te rregullta deri ne tetor te 2018..per info me teper mund te kontaktoni ne nr 0697979807...shitet dhe ndrohet me ndrim sipas varjanti
Leaflet
Në fillim