Mazda Rx 8

6 500 EUR

Shitet nga: Kujtim 23 Gush 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Shirete Mazda rx8 e vitit 2004 me 95 Mije km.
Makina eshte ne gje ndje shume te mire me Timon anglez dhe dokumenta Angleze.
Leaflet
Në fillim