Mazda RX-8 ne gjendje te shkelqyer

3 800 EUR

Shitet nga: mazda 19 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
shitet mazda RX-8 viti prodhimit 2004 benzin,me targa shqiptare,,,makina eshte ne gjendje te shkelyer nga ana motorike dhe xhenerike eshte shuum e shpejt dhe e pershtacme per ata qe duan shpejtesi dhe adrenaline,,,,gjithashtu eshte fuull opsion dhe shuuum e bukur,,,,shitet ose ndrohet per info te tjera mund te kontaktoni..ju lutem telefonata serjoze
Leaflet
Në fillim