mazda rx8 1.3 benzin.reaktiv

1 550 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: mazda 25 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
mazda rx8
letrat te rregullta der 2017
pjes xhenerike sapo bera
shitet dhe ndrohet me makin tjeter
ka nje prb . do motorr tjeter
1550 euro
ndrohet me makin tjeter
shitet dhe per varrez
Leaflet
Në fillim