OKAZION DISA DIT! Mazda Rx8 Makine Sportive

5 800 EUR

Shitet nga: Nardi 28 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Cmimi i dikutueshem...
Makina eshte ne gjendje perfekte, 90000 Km origjinale, dergojeni ne cilen fabrik te duash per kontroll.

Makina eshte me impiant gazi te sapo montuar me 5 vite garanci.
kONDICIONER Dhe cdo funksion tjeter modern. Per me shume informacione kontaktoni: 0672053331
Leaflet
Në fillim