Mazda rx8

4 700 EUR

Shitet nga: Klaudio 25 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Makina ka 85000km. Me letra dhe siguracion per nje vit. Ne gjendje motorike dhe xhenerike te shkelqyer. E gateshme per cdo lloj prove.
Klaudio
0692282533
Leaflet
Në fillim