Mazda rx8 benzin+gaz

3 000 EUR

Shitet nga: Fabian cela 23 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Mazda rx8... Kambio manuale 6 marsha... Karburanti benzin+gaz... Viti:2004... Tapiceria meshin E kuqe dhe E zeze.. Cmimi I diskutushem... Per me shum, merrni no 0698835802 one 0698784113
Fabian cela
0698835802
Leaflet
Në fillim