Shitet Mazda 2, 1.4 Nafte, Manuale, 2008

2 800 EUR

3 400 EUR

Shitet nga: Bledi Beta 05 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda2
Shitet Mazda2, 1.4 nafte, manuale, ne gjendje shume te mire dhe mjaft ekonomike ne konsum - perfekte per qytet dhe jo vetem. Disponon klima, xhama te parme elektrike, pasqyra elektrike me palosje, sinjal akustik per rripin e sigurimit, CD, AUX. Siguracioni eshte i paguar deri ne Prill 2020. Sherbimet jane bere rregullisht dhe cilesore. Gomat jane me pak se 30% te perdorura.
Bledi Beta
+355696098179

WhatsApp:
+355696098179
Leaflet
Në fillim