* Shitet▪Mazda 1.4▪Diesel▪Manual▪Viti 2009

4 400 EUR

Shitet nga: Shehu 27 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda2
▪Shitet
▪Mazda 1.4 Diesel
▪Viti prodhimit 2009
▪E sapo ardhur nga belgjika dhe e sapo targuar letra per nje vit deri ne Nentor 2020 e perdorur vetem 2 jave ne shqiperi
▪Te gjitha Sherbimet e bera ne belgjike makina nuk ka asnje lloj difekti
▪1.4 Diesel Motorri ne gjendje perfekte pune
▪153.242Km Origjinale
▪Kamio Manual 5+1 ne gjendje shum te mire pune
▪Ne gjendje shum te mire te gjitha pjeset gjenerike ndrrim vaj filtra dhe rrypi i motorrit te sapo bera
▪Esht shum makine e paster nga brenda tapiceria pa asnje lloj njolle
▪Kondicioner / Klima
▪Butona ne Timon per Radio/Kroskot
▪4 xhamat elektrik
▪2 celesa
▪Makina esht shum e paster dhe nga jashte pa asnje gervishtje apo kalbzim
▪Ngjyre shum te bukur e cila ndryshon ne diell dhe hije metalizato fabrike ngjyre e kalter e hapur ne gri te mbyllur
▪Goma shum te mira 90% te reja
▪Makina esht e gatshme per cdo lloj prove

● CMIMI : 4.400 Euro pak i diskutueshem ose mundesi nderrimi

● TEL : 0699508416
Leaflet
Në fillim