Mazda 2 1.4 naft letra 1 vit

3 200 EUR

3 900 EUR

Shitet nga: Erjon 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda2
Shitet Mazda 2 1.4 naft me dokumenta te prera per nje vit.makina eshte ne gjendje shume te mire dhe teper ekonomike ne konsum. disponon cd aux,abs,srs,air condition,pasqyra elektrike,xhama elektrike,pasqyra me palosje,goma 90%.per me teper tel 0676506020
Leaflet
Në fillim