Mazda 2 2004

3 250 EUR

Shitet nga: Gerhard 04 Qer 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda2
OKAZION!!!! Shitet Mazda2 ne gjendje perfekte me 187214 km origjinale.Gomat 95% te reja. 2 celesa.Kambio automatik, Klima.Xhama eletrik.Komanda ke timoni. Konsumi shum i ulet 4,5 litra per 100 km dhe brenda ne qytet 6 litra per 100 km.Letrat te vlefshme deri ne mars 2019.Motorr 1.4 nafte.
Gerhard
0672071230
Leaflet
Në fillim