MAZDA CX-7 VITI 2008

8 000 EUR

Shitet nga: MAZDA CX-7 29 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
CX-7
MAZDA CX7 2008
BENZINE+GAZ 2.3 L TURBO
NE GJENDJE PERFEKTE VIZUALE MEKANINE DHE MOTORRIKE
-MAKINES I ESHTE NDERRUAR MOTORRI
MOTORRI QE ESHTE VENDOSUR KA 80.000 KM
-TURBO E NDERRUAR E VENDOSUR E RE (ME 0 KM)
-DISQET E FRENAVE TE REJA DHE TAKETA TE 4 TE REJA
-GOMA 90%
HARXHIMI PER 300KM 15 LEKE GAS
CMIMI 8000 EURO ME NDERRIM KA CMIM TJTR
MAZDA CX-7
0696479878
Leaflet
Në fillim