Shitet Makina .

2 300 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: Xhuliano 01 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
Shitet Mazda 6 . Motorr 2.0 turbodiesel . Ne gjendje shume te mire si nga brenda dhe nga jashte , asnje sherbim per tu bere . Dokumentat te paguara per 1 vit me siguracion Mini-Kasko. KM 166.000 . E sapoardhur nga Italia . Goma te reja 16 . Çmimi 2300€ - i diskutueshem

Cel: 0697744141
Xhuliano
0697744141
Leaflet
Në fillim