Mazda 6 dizel

5 500 EUR

Shitet nga: Edison 25 Maj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
Makina eshte e paster si brenda dhe jashte e gatshme per cdo lloj prove me letra te prera cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim