MAZDA 6 BENZIN+GAZ AUTOMAT LEKUR KSENO 2006

4 600 EUR

Shitet nga: KOLI Dje 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ,VITI 2006,KLIMATRONIK,KAMBJO AUTOMATIKE,SERDILJE LEKUR ELEKTRIKE ME NGROHJE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DRITA KSENON,SENSOR PARKIMI,LETRA TE PAGUARA DERI 2021,GOMA 100%TE REJA TE SAPO VENDOSURA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,0682143003
Leaflet
Në fillim