Mazda 6

2 600 EUR

Shitet nga: Toni 18 Qer 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
Ne gjendje te shklqyer bej dhe ndrime
Leaflet
Në fillim