Mazda 6 viti 2006 Motor ..1.9disel

2 600 EUR

Shitet nga: urim 20 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
Mazda 6 viti 2006 e sapo ardhur nga gjermania dhe me targa shipetare te sapo mare..ne gjendje perfekte me dogane manuale 1.9 nafte bejme dhe trensport makinash nga gjermania ne shqiperi 0695555270
Leaflet
Në fillim