Maserati

Shitet nga: Ami 28 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
makina esht ne gjendje te mire dhe e perdorur vetem si mjet personal me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019..vlera e padiskutushme..ju mirpres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim