Maserati Quattroprte benzin

Shitet nga: Klajdi 15 Jan 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Maserati cuatroporte shum shum i bukur dhe i ralle ne shqiperi full extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim