Maserati Quattroporte

Shitet nga: Eder 23 Korr 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Shitet dhe mundesi nderrimi!! Maserati 2008!! Makina shume e paster me letra te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim