MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL MUNDESI NDERRIMI

0 LEK

Shitet nga: TANI Sot 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Maserati
MASERATI QUATTROPORTE ME MOTOR FERRARI ORIGJINAL FABRIKE F430 4.2L MAKINA ESHTE 20.12.2008 MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRURI ORIGJINALE TE FABRIKES .ME MARSHE NE TIMON.TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONA .TAPICERI NGJYRE KAFE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH KAFE .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA ESHTE ME LETRA PRERA DERI NE DHJETOR 2020.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP .. 0699365555
Leaflet
Në fillim