MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: TANI Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Maserati
MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHTE 22.11.2008.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BLU PERLE ME SHKELQIM.NUK KA ASNJE GERVISHTJE.DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINALE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI .KOMPLET VESHJET BRENDA ME NUANC DRURI..XHAMAT TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME PERDE ORIGJINALE .SEDILJE ME PERTHYERJE DHE PALOSJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI .ME EKRAN TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18.DRITAT BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE KAFE ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE KAFE .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME NDERRIM KA CMIM TJETER.MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE LETRAT E PRERA DERI TETOR 2019-- VIBER OSE WHATSAPP ----TANI--- 0699365555
Leaflet
Në fillim