Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin-SAPO ARDHUR

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Metaj 03 Nën 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: Quattroporte
Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2005 dal ne Qarkullim ne 2012 , sapo ardhur , sapo targuar , letra te gjitha te paguara deri ne Tetor 2020 , I pa perdorur fare ne Shqiperi , FULL OPTIONS , sallon lekure , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje + memory , marsha ne timon , navigator , cd player , drita kseno , disqe alumini , klima , komando ne timon , tavolina mbrapa , sensor parkimi , sediljet mbrapa elektrike me levizje , me te gjitha sherbimet e bera ne Itali , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-15.500 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990---VDFClub---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim